Era Istrefi në avion privat, kaq të bukur nuk e keni parë

09:20 | 30 Qershor 2020

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, njihet për dukjen e saj dhe paraqitjet ekstravagante në skenë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, përmes së cilave informon fansat e saj për më të rejat nga jeta e saj personale e profesionale, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është shfaqur nga një avion privat.

E veshur me një bluzë të zezë dhe një minifund, Era ka theksuar linjat trupore, që viteve e fundit ka arritur t’i formësojë edhe më shumë.

 

View this post on Instagram

 

Going somewhere 🎈

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

“Duke shkuar diku”-ka shkruar Era në mbishkrimin e fotografive.

Ndryshe, Era nuk është shumë aktive në prurjen e projekteve të reja, për shkak të disa problemeve me kontratat e mëparshme. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara