Era Istrefi harron ndarjen, fillon një jetë të re

11:01 | 24 Janar 2018

Këngëtarja kosovare e cila ka arritur të bëjë edhe famë ndërkombëtare Era Istrefi tashmë ka lënë pas krahëve ndarjen nga Faton Shoshi.

Ndarja nga menaxheri i saj bërë bujë pasi që u konfirmuar nga vet Fatoni dhe që nga ajo kohë Era po dëshmon që është duke e shijuar jetën single, shkruan arbresh.info.

Me postim të imazheve të fundit në Instagram, Era ka treguar që tashmë ka filluar një jetë të re dhe është mjaft e lumtur.

“Vetëm një ditë e lumtur në Londër, Jetë e re, mundësi të reja, muzikë e re”, u shpreh Era në mbishkrimin e fotografisë

Këngëtarja tashmë ka paralajmëruar që këtë vit do të sjell shumë projekte ndërkombëtare./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara