Era Istrefi gjithmonë me shumë stil, këtë herë me këpucë interesante

12:48 | 9 Janar 2018

Është këngëtarja e cila me shumë sukses arriti të kyçet edhe në tregun botërorë me super hitin Bon Bon.

Tashmë ajo ka kontratë të lidhur edhe me kompani ndërkombëtare, duke sjellë kështu hite jo vetëm në shqip dhe duke qenë një emër i përmendur në të gjithë botën, shkruan Kosovarja.

Era ka një stil unik, të cilin nuk mund t’ia shohim ndokujt tjetër, e për këtë shumë ndjekës të saj inspirohen qoftë për veshjen e qoftë edhe për të bërë ndonjë art.

Kësaj radhe janë këpucët e saj ato që bëjnë të habitet i tërë rrjeti, me që mbahen vetëm në çakmak.

Një stil ky jo i parë më herët.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara