Era dhe Nora Istrefi publikojnë videoklipin e këngës “Nuk e di”

16:04 | 19 Prill 2019

Motrat Istrefi kanë publikuar projektin muzikor të shumë përfolur.

“Nuk e di” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të jetë ritmike, dhe është vizualizuar edhe me klip, shkruan arbresh.info

Për klipin e këngës është kujdesur Entermedia ku të dyja këngëtaret shfaqen më në formë se kurrë më parë.

Theksojmë se ky është projekti i parë i dy artisteve të mirënjohura, megjithëse disa herë kishin paralajmëruar se do të bashkëpunojnë. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara