Enver Petrovci: Përfundimisht po e lë aktrimin

00:29 | 14 Prill 2019

Një aktor dhe regjisor i njohur.

Bëhet fjalë për Enver Petrovci, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM ka intervistuar atë duke e pyetur në lidhje me rolet e tij në filma.

Në janar të këtij viti xhaxhi Enver e ka cek që do heq dorë nga aktrimi.

Ekskluzivisht për emisionin n’ZOOM ai ka pranuar të flas për këtë largim nga profesioni i  tij.

Detajet i sjell intervista e plotë./arbresh.info/

https://www.youtube.com/watch?v=D3WlbwV5jco

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara