Enver Hasani me të shoqen në Venedik

16:58 | 19 Mars 2015

Kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani po qëndron në Venedik si përfaqësues i Gjykatës kushtetuese.

Ai ka vendosur që në këtë udhëtim ta marrë edhe bashkëshorten e tij, dhe duket se po kalojnë kohë të mirë atje, këtë mund ta shihni edhe në fotografinë që djali i tyre e ka postuar në Facebook.

Në këtë fotografi shihen Enveri me bashkëshorten  shumë të lumtur e të përqafuar në njërën nga kafeteritë e Venedikut.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara