Eni Koçi tregon gjoksin e saj gjigant

14:13 | 7 Dhjetorë 2017

Eni Koçi është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë.

Përpos muzikës ajo njihet edhe bukurinë dhe format trupore që ajo ka, shkruan arbresh.info.

Këngëtarja gjatë tërë kohës publikon imazhe në të cilat ajo duket shumë tërheqëse, e e tillë është ajo edhe në imazhin e fundit të publikuar.

E veshur me një fustan ngjyrë të kuqi, Eni ka ekspozuar gjoksin e saj gjigant./arbresh.info/

@glambyeniandgreta ?

A post shared by Enny☆ (@enikociiii) on

Shpërndaje në rrjete sociale