Engjëllusha Salihu prezanton veturën luksoze

17:10 | 12 Janar 2019

Është e re në skenën muzikore por Engji ka arritur suksese të mëdha.

Këngëtarja, Engjëllusha Salihu para pak viteve u bë pjesë e tregut muzikor shqiptar duke bashkëpunuar me nënën e saj, Shyhreten.

E për pak karrierë, ajo ka arritur të gëzojë jetë luksoze e këtë e ka dëshmuar me imazhin që solli në Instagram.

Engji shfaqet brenda një makine të shtrenjtë, të tipit, Range Rover e cila vjen tejet në formë dhe atraktive edhe pse duket më e thjeshtë.

Vitin që lamë pas ajo dhe Shyhretja ishin prezente në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara