Eneda Tarifa fituese e “Kënga Magjike 2019”

00:03 | 8 Dhjetor 2019

Rikthimi në Kënga Magjikë pas 11 vitesh i ka sjellë cmimin e parë.

Eneda Tarifa ka fituar cmimin e parë në Kënga Magjike 2019.

Ajo rezultoi se para pas votimit të këngëtarëve, por rezistoi në krye të listës edhe pas votimit nga juria dhe publiku.

Në vend të dytë është renditur Fifi ndërsa në vendin e tretë rezultoi Anxhela Peristeri.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara