Enca u bën diss xhelozeve në mënyrën më luksoze

22:32 | 11 Korrik 2019

Me një varëse Swarovski ku lexohet: “Jealous” (Xheloze).

Enca vetëm sa u shtoi zilinë gjithë atyre të cilëve u dedikon këngën e saj të re.

Këngëtarja ka kohë që  paralajmëron një këngë për të gjithë ata që i vihen kundra për shkak të xhelozisë.

Sot, ajo publikoi foton e parë nga videoja e re dhe duket me të vërtetë për zili.

View this post on Instagram

“JEALOUS” Soon 🐆❤️

A post shared by ENCA (@enca) on

Me një erashkë të zezë, një body me print leopardi dhe varësen e koleksionit Remix të Swarovski-t, ku zgjedh vetë gërmat që do të varësh në qafë, Enca sapo zbuloi mënyrën më luksoze për të bërë diss.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara