Enca tregon gjoksin, Blunt dhe Real 1 i thonë “vishu se po ftohesh”

21:53 | 12 Shtator 2019

Këngëtarja Enca Haxhiu ka postuar foto të reja në Instagram ku përsëri ekspozon asetin e saj kryesor, gjoksin

Enca, e cila është e njohur edhe për format e saj të kolme që ka, ka shfaqur gjoksin e saj derisa shihet duke pozuar seksi para aparatit.

Fotoja i ka rënë në sy si duket edhe dy reperëve DJ Blunt dhe Real 1, të cilët kanë pasur një këshillë për të.

“Zhytem le sesui le kuku veshu zemra jeme se po ftofesh, qa bon tani Shaolini pa tyy”, kanë komentuar ata. /GazetaExpress/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara