Enca shfaqet nga shtrati dhe pa grim

01:19 | 7 Dhjetor 2019

Enca vazhdon të provokojë fansat e saj me paraqitjet e saj seksi

Enca Haxhia ka bombarduar përsëri.

Gjoksmadhja dhe këngëtarja shqiptare, e cila nuk bëri asnjë dedikim për viktimat e tërmetit në Shqipëri, ka postuar një foto ku ajo shihet tërësisht e zhveshur në shtratë.

Ajo po ashtu nuk ka të vërë as grim.

“Doli dielli”, ka shkruar ajo shkurt poshtë fotografisë së saj. /GazetaExpress/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara