Enca puth një të mitur (Foto)

17:00 | 17 Gusht 2015

Se i pelqejnë puthjet, e kemi kuptuar tashmë.
Por, kjo ishte e papritshme nga ana e Encës.

Pas puthjeve me femra të ndryshe, Enca Haxhia, është fotografuar duke u puthur në buzë edhe me një të mitur.
Enca takoi djaloshin në pishinë dhe nuk e lëshoi pa e puthur.
Pervec kësaj, Enca postoi edhe një fotografi ku shihet ajo duke e prekur “zogun” afër një djali.

enca2_1439822030-9578590 enca-2_1439822011-5043021

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara