Enca paralajmëron dasmën më të madhe në shqiptari

00:45 | 30 Qershor 2020

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia edhe pse para mediave deklarohet se është ‘single’, ajo sot ka folur për dasmën e saj.

Ajo përmes një publikimi në Instastory ka lënë të kuptohet se e do një dasmë të madhe dhe i ka ftuar të gjithë të marrin pjesë.

“Miq kur të bëjë një dasmë jeni të gjithë të ftuar. Dasma më e madhe në shqiptari”, ka shkruar ajo./sharri/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara