Enca i heq të gjitha rrobat, pjesët intime i mbulon me një ari lodër

23:41 | 19 Shtator 2019

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, jo pak herë përflitet për postimet e vazhdueshme që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar dy fotografi të reja, në të cilat shihet i ka hequr të gjitha rrobat dhe pjesët intime i ka mbuluar vetëm me një arush dhe me një zemër të madhe në formë luleje në të cilën shkruan Enca, shkruan portali arbresh.info

View this post on Instagram

 

I ❤️ 🌹 @anabela_flowers 🙏🏽🥰

A post shared by ENCA (@enca) on

Ndryshe, Enca  ka bërë të ditur se ka nisur xhirimet e një projekti filmik me humoristin e njohur, Ermal Mamaqi, teksa nuk do i lërë anash as projektet muzikore./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara