Enca e tepron…

22:09 | 11 Janar 2019

Pse më doni’ shkruan këngëtaraj në postimin e saj më të fundit, ku sërish provokon pa pasur komplekse.

Enca haxhiu ka veshur sërish badyn e saj mjaft sensuale por dhe transparente njëkohësisht.

Menjëherë kanë vërshuar komentet ndaj këtë i postimi ku dalin ne pah pjesët e saj më intime.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara