Enca befason me foton e fundit: Xhinset i dashurojnë të pasmet e mia

22:47 | 16 Prill 2019

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, mbetet një prej personazheve më të ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke rrëmbyer vëmendjen e tyre, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi ajo e ka bërë një postim të tillë ku ka pozuar me disa xhinse të zeza, teksa ka vënë në pah të pasmet e saj të mëdha.

E në mbishkrimin e fotografisë se xhinset i duan të pasmet e saj, ashtu siç të pasmet i duan xhinset.

“Xhinset i dashurojnë të pasmet e mia dhe të pasmet e mia ato po ashtu”- ka shkruar Enca.

Ndryshe, projekti i saj i fundit ishte kënga e titulluar “Balad” të cilin e publikoi rreth një muaj më parë, këngë kjo që u prit shumë mirë nga fansat e këngëtares. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara