Emma Stone merr vëmendjen me dukjen në festivalin e filmit në Venecia

18:38 | 30 Gusht 2018

Ajo gjithmonë merr vëmendjen me veshjet e saja, përcjell portali arbresh.info.

 

Kështu që nuk ishte aspak befasuese të shihje gjithë vëmendjen kah Emma Stone, e cila ishte veshur me rroba glamuroze në ditën e dytë të Festivalit të 75-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia, derisa po dilte nga Hoteli Excelsior e veshur me një fustan blu-rozë, para se të ndërrohej në një fusta të shkurtër plot shkëlqim.

Glamorous: All eyes were on Emma Stone as she attended Day Two of the 75th Venice International Film Festival on Thursday, stepping out of the Hotel Excelsior in a resplendent chiffon co-ord Glamorous: Emma later changed into a metallic mini skirt.

Aktorja 29 vjeçare me një buzëqeshje rrezatuese dhe duke bërë me dorë përshëndeste paparacët pasi doli nga taksi-varkë./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara