Emisioni n’ZOOM 66 – Arjola Demiri, Ardian Bujupi, Beauty Box, Nushi, TNY

21:11 | 9 Shkurt 2019

Sezona e re e emisionit n’ZOOM u transmetua mbrëmë.

Si çdo javë edhe këtë herë patët mundësi ti mësoni më të rejat e showbizit vendor, përcjell arbresh.info.

Pjesë e këtij edicioni ishin: Aktorja Arjola Demiri ku foli për premierën e shfaqjes ‘Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë’.

Ardian Bujupi ‘ndez’ Prishtinën me performancë dhe i përmend dy reperët kosovar që i ka fiksim.

Artisti i ri NUSHI premton shumë për vitin 2019.

Grupi i themeluar 45 vite më parë TNT u rikthyen me një vokalist të ri.

Qytetarët japin mendimet e tyre në lidhje me temën ‘Më mirë të falësh, a të harrosh?’.

Këto dhe detaje tjera ndiqeni emisionin e plotë tek linku i mëposhtëm.

n’ZOOM, emision me autore dhe moderatore Albina Zeneli./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara