Eminem publikon këngën e re “Darkness”

09:26 | 17 Janar 2020

Reperi i njohur botëror  Eminem, ka filluar vitin e ri 2020 me një projekt të ri muzikor.

Ai para pak çastesh ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Darkness”, projekti lansuar në faqen e tij zyrtare në YouTube, shkruan portali arbresh.info

Lajmin e bëri të ditur vetë reperi përmes një postimi në llogarinë e tij personale në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Hello, Darkness, my old friend… #Darkness video link in bio AND check Eminem.com/Darkness

A post shared by Marshall Mathers (@eminem) on

“Hello, Darkness, my old friend… #Darkness video link in bio AND check Eminem.com/Darkness”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se, projekti i tij u fundit është “Good Life” në bashkëpunim më 2Pac dhe Roy Jones projekt ky i cili i mirëprit nga fansat e tij të shumtë.

Ndryshe, Eminem po vazhdon të shijojë sukseset e albumit “Kamikaze”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara