Emina Çunmulaj: U kënaqem buke e raki (FOTO)

11:39 | 30 Korrik 2017

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Emina Çunmulaj duket se po i kalon si mos më mirë këto ditë të nxehta vere.

Ajo ndodhet pranë më të dashurve të saj – familjes.

“U kënaqem buke e raki”, ka shkruar ajo mbi fotografinë të cilën e ka publikuarn në InstaStory.

Kujtojmë se Emina po frekuenton vende të ndryshme të botës, dhe thënë shkurt po jeton jetën si në përralla! /Indeksonline/

20562654-349933632104173-1939128001-n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara