Emina Cunmulaj nostalgjike për muajt që kanë kaluar

10:31 | 10 Shkurt 2018

Një nga modelet më të famshme shqiptare padyshim se është Emina Cunmulaj.

Ajo kujdeset mirë që në çdo paraqitje të saj të marr vëmendjen e të gjithëve, shkruan arbresh.info. Emina po ashtu është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar shumë shpesh imazhe të ndryshme.

E siç duket Emina është bërë nostalgjike për muajt që kanë kaluar, duke publikuar një imazh të para pesë muajve në New York.

Ndryshe, Emina përpos që është një modele shumë e suksesshme ajo është edhe një nënë dhe bashkëshorte e përkushtuar. Ajo ka një vajzë dhe është në pritje të fëmijës së saj të dytë./Arbresh.info

Last time I was in NY I looked very different ? wearing @halston #5monthsago

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara