Emina Çunmulaj krenare me burrin, ai po punëson mbi 500 persona

12:33 | 10 Prill 2020

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është e martuar me një prej milionerëve më me influencë në Amerikë, Sam Nazarian, me të cilin kanë dy vajza.

Tani, në këtë kohë pandemie burri i saj po punëson më shumë se 500 njerëz në zonën më të madhe të LA.

Kompania e tij “SBE”, po kërkon punonjës për marketing dixhital, kontabilitet, financë, ndërtim, operacione restorantesh, marketing, zhvillim, kuzhinierë dhe specialistë të shpërndarjes.

Nga të gjitha vendet e punës, 60-70% do të jenë më orar të plotë, sipas Nazarian.

Në lidhje me këtë gjë, Emina është shumë krenare, dhe gëzimin e saj e ndau me ndjekësit në rrjetin social Instagram.

“Dashuria ime, ju jeni një udhëheqës, një shkëmb dhe një shembull për të gjithë”, ka shkruar Emina.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara