Emily Ratajkowski njofton shtatzëninë në një ese personale

08:08 | 27 Tetor 2020

Modelja Emily Ratajkowski ka njoftuar shtatzëninë e saj me një ese personale duke eksploruar pyetje për identitetin dhe gjininë e fëmijës.

Artikulli, i publikuar online nga Vogue të hënën, shoqërohet me një film të shkurtër me regji të Lena Dunham, transmeton portali arbresh.info

“Të kam ëndërruar për herë mbrëmjen e shkuar”, Ratajkowski thotë në video.

“Jemi duke të pritur, duke e pyetur veten se kush do të jesh”.

Bukuroshja e cila është e martuar me Sebastian Bear-McClard thonë se nuk do ta dinë gjininë e fëmijës derisa të jetë 18 vjeç, pasi që vetë fëmija do ta vendosë.

Çifti dëshiron të jetë “progresiv”, tha ajo (ai gjithashtu ka këmbëngulur që ai “nuk ka një preferencë” në lidhje me gjininë e foshnjës, shtoi Ratajkowski)./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara