Emily Ratajkowski në plazh pa bikini

08:59 | 8 Nëntor 2019

Vetëm verë për modelen ruse.

Emily Ratajkowski po ndjek verën sikur dallëndyshet, së fundmi ajo ka udhëtuar në një vend bregdetar ku publikoi edhe disa fotografi, shkruan lajmi.net.

Modelja e njohur për publikun, teksa po shijonte rrezet e diellit ka pozuar pa të brendshme teksa gjoksin e kishte të mbuluar vetëm me një kapelë.

Emily mori mijëra komente pozitive dhe gati një milion pëlqime tek imazhi i ndarë në profilin e saj në Instagram ku numëron mbi 24 milionë ndjekës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara