Emily Ratajkowski e tepron, pozon me të brendshme mbi shpageta të gatuara

14:18 | 3 Dhjetor 2017

Ajo është e njohur si një prej modeleve me format më bombastike në botë.

Emily Ratajkowski kësisoj e pëlqen shumë që t’i shfaq ato, edhe atë, në mënyrat më provokative të mundshme, shkruan Daily Mail, përcjell arbresh.info.

Supermodelja ka publikuar së fundmi një video për revistën “LOVE”.

26 vjeçarja shfaqet me të brendshme shumë seksi duke u rrotulluar në një tavolinë ku ka shpageta dhe sos./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara