Emily pozon e mbuluar vetëm me peshqir

23:08 | 13 Mars 2018

Modelja e njohur Emily Ratajkowski është ndër femrat më të kërkuara në botën e modelimit.

Ajo nuk heziton asnjëherë që të shfaqet në poza provokuese, shkruan arbresh.info.

Edhe së fundi ajo e ka bërë të njëjtën gjë duke pozuar vetëm me peshqir.

Me grim të lehtë dhe shumë sensuale edhe këtë herë Emily ka marr gjithë vëmendjen.

Ndërsa kohë më parë modelja e njohur kishte deklaruar që nuk i pëlqen të pozoj nudo dhe ndihet shumë rehat./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale