Eliza Dushku publikon foton e parë me barkun e rrumbullakosur

13:47 | 13 Prill 2019

Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, po shijon ditët më të ëmbla të shtatzënisë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Peter Palandjian, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë, shkruan portali arbresh.info

“E para”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë, ku për herë të parë ka ekspozuar barkun e rrumbullakosur.

Këtë foto, aktorja Dushku ka realizuar në stadiumin e një ndeshje bejsbolli, e cila po zhvillohej të premten. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara