Elita me djalin e saj, fotoja më e bukur që keni parë ndonjëherë

22:14 | 15 Nëntor 2019

Moderatorja e njohur Elita Rudi, është gruaja e këngëtarit të suksesshëm Astren Gjikolli i njohur si ‘Gjiko’.

Ata janë bërë prindër të një djali të quajtur me një emër mjaft të bukur, Zëri.

Së fundi Elita ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me Zërin dhe është padyshim fotoja më e bukur që keni parë ndonjëherë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara