Elita apo Dhurata e vendosni ju cila duket më bukur!

23:17 | 21 Maj 2019

Personazhet e njohur të showbizit janë ato që na paralajmërojnë me trendet më të fundit të modës. I shohim gjatë gjithë kohës të kuruara dhe në një hap me modën të cilët kthehen në frymëzim për të gjithë të tjerët më pas.

Përpos talentit dhe profesionit që ato mund të kenë, një vëmendje të madhe marrin gjithmonë se si shfaqen dhe se çfarë veshin.

Ato kanë në stil shumë ‘trendy’ dhe mjaft ekstravagant dhe sigurisht që do të komentohen gjithmonë. Edhe pse pas tyre qëndorjnë stilistë personal shumë të talentuar, ndodh që vajzat më të komentuara të showbizit të bëjnë xing me veshjet e tyre.

Kjo gjë ka ndodhur me dy vajza VIP shqiptare mjaft tësuksesshme siç janë Dhurata Dora dhe Elita Rudi.

Vajzat kanë bërë xing me një kostum sportiv fosforishent, por ne duhet t’i Elitës se këtë veshje ja kemi pare në fillim Dhurata Dorës e cila është veshur kështu në një koncert të sajin.

Tani e vendosni ju se cila nga vajzat duket stil dhe bukur?/Arbresh.info/

View this post on Instagram

@labelnue 💡

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara