Elhaida Dani ft Fj Olti publikojnë “Më mbaj” (Video)

22:47 | 2 Tetor 2017

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani është kthyer në skenën muzikore me projektin e saj më të ri.

Kënga mban titullin “Më mbaj”, dhe është bashkëpunim me Dj Olti, shkruan Indeksonline.

Teksti ne këngës e ka shkruar vetë këngëtarja, muzikën poashtu Elhaida në bashkëpunim me Dani & Zeno.

Për këngën në fjalë është realizuar edhe videoklipi.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara