Edona Llalloshi uron dikë shumë të veçantë (FOTO)

14:41 | 14 Korrik 2017

Këngëtarja shumë e dashur për publikun padyshim se është Edona Lllaloshi.

Ajo është shumë aktive në skenën e muzikës duke publikuar projekte muzikore, dhe duke qenë pjesëmarrëse në shumë koncerte dhe dasma, shkruan arbresh.info.

Edona përveç muzikës ajo është një nënë dhe bashkëshorte shumë e përkushtuar. Edona është nënë e një djali dhe vajze.

E sot në familjen e Edonës ka festë, sepse fëmija i parë i saj feston ditëlindjen. E ishte vetë këngëtarja ajo e cila i uroi ditëlindjen në Instagram vajzës së saj./Arbresh.info

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara