Edona Llalloshi së shpejti me projekt të ri muzikor

16:05 | 21 Nëntor 2017

Edona Llalloshi ka paralajmëruar projektin e ri të saj.

Katër muaj ka që është publikuar projekti “Çka m’bane” nga Edona Llaloshi.

Ishte sukses i madh i këtij projekti qëk a regjistruar një milion klikime, projekt mjaft i pëlqyer nga publiku.

Por, tash duket se Edona ka gati prurjeni e re të saj dhe ky informacion nuk është zbuluar prej vetë këngëtares.

Është dizajnerja Drenusha Xharra ajo që me anë të llogarisë së saj në Instagram ka bërë të ditur Edona po vjen me projekt të ri.

Klipi do të punohet nga EMF Creative, kurse Edona duket mjaft bukur në të kuqe.

Edona ka jetë të qetë e të lumtur familjare jashtë rubrikave rozë.

Coming soon @edonallalloshi new single wearing #drenushaxharra

A post shared by D R E N U S H A X H A R R A (@drenushaxharra) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara