Edhe Stresi si Noizy, blen veturë luksoze (FOTO)

13:48 | 10 Mars 2017

Reperi Stresi ka blerë një veturë të re.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në InstaStory, shkruan arbresh.info.

Vetura është e tipit Porsche Carrera dhe ai e promovon atë me krenari.

Përndryshe, reperi problematik është në përndjekje nga policia për shkak të ngasjes së shpejtë të veturës./Arbresh.info

stresi-1

Lajmet më të lexuara