Edhe Edona Llalloshi me projekt të ri muzikor (FOTO)

22:11 | 17 Maj 2017

Projektet e reja muzikore nuk kanë të ndalur, siç duket kjo verë do të jetë plotë me hite.

Këtë herë këngëtarja Edona Llaloshi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, shkruan arbresh.info.

Ajo këtë lajm e ka bërë publik në rrjetin social Facebook, ku përpos projektit ajo ka zbuluar edhe bashkëpunëtorët e saj në këtë projekt.

Është Florent Boshjanku dhe Arsim Boshnjaku ata me të cilët po bashkëpunon Edona.

E neve na mbetet që të presim këtë këngë të re./Arbresh.info

screenshot_7

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara