E veshur me bikini, Rashel Kolaneci ‘tërbon’ Instagram-in me këtë foto

16:56 | 16 Maj 2018

Vera po afron dhe rrjetet sociale të vajzave të showbiz-it shqiptar sa vijnë dhe pasurohen me foto ku shihen me bikini dhe mjaft seksi.

Së fundmi është Rashel Kolaneci ajo që po çmend Instagram-in me foton e postuar. Ajo shihet me bikini ‘pink’ dhe pjesa e poshtë braziliane, ku duhet thënë shihet mjaft seksi.

Ajo ka vendosur duart e saj te thithkat dhe komentet kanë në këtë foto ‘shpërthyer’ dhe disa prej tyre thjesht përfytyronin sesi do dukej fotoja e marrë nga plani mbrapa.

“Perëndeshë oqeani”,- mbishkruan Kolaneci krahas fotos, po ju ç’mendim keni? Ka të drejtë Rasheli me mbishkrimin e vendosur?/intv.al

#ocean goddess!????

A post shared by Raimus ™? Goddess? (@rashelkolaneci) on

Shpërndaje në rrjete sociale