E mbyllur në shtëpi, Enca kërkon të dashur, liston cilësitë që duhet të ketë: Kush është i interesuar?

01:36 | 7 Prill 2020

Këngëtarja Enca Haxhia, ka listuar të gjitha kushtet që duhet të plotësojë një djalë për të ‘chat-uar’ me të. Në një intervistë për “PopCulture”, Enca është pyetur nëse po flet me ndonjë djalë ndërkohë që është mbyllur në shtëpi prej koronavirusit.

Enca ka renditur disa kushte për djemtë dhe i ka ftuar që ta kontaktojnë pasi këtë periudhë është e hapur për flirtime.

PYETJE: Po flirton me ndonjë

ENCA HAXHIA: Do të doja, nuk po gjej ndonjë që të më pëlqejë për momentin. Hey po flirtoj online për momentin. Kush është i interesuar, mbi 1.90, me shpirt artistik, me sens humori dhe që di 5 gjuhë të huaja që ka qënë në çdo shtet të botës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara