E konfirmuar: Diellza Kolgeci është shtatzënë

12:53 | 13 Dhjetor 2018

Bukuroshja Diellza Kolgeci është në pritje të fëmijës së parë.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë ajo për portalin arbresh.info.

Ajo dhe basketbollisti i njohur Fisnik Rugova do të bëhen prindër.

‘Jam shumë e lumtur të ndaj me ju këtë lajm kaq të rëndësishëm për mua’, u shpreh bukuroshja Kolgeci.

Ndryshe, Diellza dhe mikja e saj Afërdita Paqarada organizojnë nesër edicionin e radhës të ‘Ballo Shqiptare’./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara