“E ke burrin çifut”, Emina Cunmulaj jep një përgjigje epike

16:11 | 5 Nëntor 2018

Modelja e njohur Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të famshme në botë, dhe në këtë mënyrë ka fituar mijëra ndjekës edhe rrjetet sociale. 

SHpesh herë Emina ndan me ndjekësit në Instagram, momente nga jeta e saj private.

Së fundmi modelja ka publikuar një foto me bashkëshortin Sam Nazarian teksa kalonin mbrëmjen në shoqërinë e njeri tjetrit.

Mirëpo një ndjekës i ka shkruar një koment që ishte jo shumë i këndshëm.

’Ti e mirë shumë por burri çifut’- i shkruan ndjekësi.

’Ja marrsh të keqen e thotë’, përgjigjet Emina duke ja mbyllur gojën me një përgjigje tipike shqiptare.

Emina u bë pak kohë ma parë nënë për herë të dytë e një tjetër vajze.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara