E dashura e Ronaldos pozon në bikini, iu lë ‘pa mend’ me trupin e saj joshës

17:19 | 15 Shtator 2020

Georgina Rodriguez është ndër figurat më të njohura ndërkombëtare, për të cilën flitet mjaft shumë.

E dashura e futbollistit të njohur, Cristiano Ronaldo edhe kësaj radhe ka marrë gjithë vëmendjen me një pozë seksi në bikini, shkruan portali arbresh.info

Georgina ka theksuar linajt e saj trupore perfekte, por në fokus kishte vënë këmbët e saj të tonifikuara.

Ndryshe, Cristiano dhe Georgina kanë qenë vazhdimisht duke publikuar imazhe nga pushimet e tyre të këndshme që po i shijojnë së bashku.

Dyshja filluan lidhjen në vitin 2016 dhe kanë së bashku një vajzë të quajtur Alana, dy, ndërsa atleti është gjithashtu baba i 10-vjeçarit Cristiano Jr, materniteti i të cilit është një mister, dhe binjakët dy vjeçarë Mateo dhe Eva, të cilët kanë ardhur në jetë nga një nënë zëvendësuese. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara