E bukura kosovare “pushton” billboardat në Gjermani

00:03 | 5 Nëntor 2019

Modelja shqiptare që jeton në Gjermani Heidi Lushtaku është në fokus të shumë firmave reklamuese gjermane

Kohëve të fundit ajo është paraqitur në Festivalin e Cannes, ku e kishte tradhtuar fustani dhe i kishte ekspozuar gjinjtë e saj.

Tani, modelja, e cila është e martuar me boksierin Robin Krasniqi, është fytyrë e disa firmave në Gjermani dhe Francë.

 

View this post on Instagram

 

#mem

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_) on

E tani, me fytyrën e Heidit mund të përballeni në çdo shtet të Europës, por më se shumti në Gjermani pasi që ajo është fytyrë zyrtare e kompanisë Schild.

Ajo pritet që të jetë fytyrë edhe e disa kompanive të tjera në Europë shumë shpejt. /Express/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara