“E adhuroj princeshëm time”, thotë Alban Skenderaj

15:17 | 22 Qershor 2015

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur Alban Skenderaj, jo rrallë publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Këtë herë ai ka postuar një fotografi ku shihet barku i të fejuarës së tij, Miriam Canit, e cila para disa javësh konfirmoi se është shtatzënë.

Albani në këtë fotografi ka shkruar “E adhuroj çdo ditë dhe më shumë Princeshën time”

Ky do të jetë fëmiu i parë i qiftit të cilin ata po  e presin me padurim.

11188231_10153474112849684_5590932647671396588_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara