Dy prezantuesit kosovarë po sjellin këngë bashkë? (FOTO)

22:24 | 31 Maj 2017

Një fotografi që Enur Pakashtica e ka publikuar në Instagram ka zgjuar dyshime.
Ai shihet bashkë me prezantuesen Ilda Bejleri dhe në dorë kishte një kitare, por, shkrimi është ai që lë hapësirë për një supozim:
Enuri dhe Ilda po sjellin këngë?!

Nuk dihet nëse kjo është një e vërtetë, një shaka apo ironizim i Enurit me faktin se të gjitha prezantueset po bëhen këngëtare.

Se Enuri ka talent në muzikë tashmë dihet, por Ilda? Do ishte një duet interesant nëse do të ndodhte vërtetë!

screenshot_10

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara