Dua Lipës i del gjoksi teksa performon në skenë

10:25 | 5 Nëntor 2019

Kësaj radhe edhe Anwar tërheq vëmendjen e publikut Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid kanë arritur të tërheqin vëmendje thuajse në secilën dalje të tyre publike.

Çifti janë komentuar shumë për veshjet e tyre dhe puthjet e përqafimet, që nuk i kursejnë në asnjë paraqitje së bashku.

Shqiptarja e famshme, të dielën mbrëma ishte një prej yjeve kryesore në evenimentin ‘MTV Europe Music Awards’, ku ishte ftuar për të interpretuar në skenë, këngën më të re “Don’t start now”.

Dua u shfaq në skenën madhështore e rrethuar nga kërcimtare të shumta, të gjitha të veshura në ngjyrë të verdhë, ndërsa këngëtarja në ngjyrë të zezë.

Në disa fotografi të publikuara në standard.co.uk, shihet se Duas i ka dalur në pah gjoksi teksa ishte duke performuar.

Në ngjarjen e madhe muzikore, ajo ishte shoqëruar edhe nga i dashuri i saj, i cili u kujdes që edhe kësaj radhe të tërhiqte vëmendje.

Modeli amerikan kishte shkuar në ceremoninë e ‘MTV EMA’ me shapka, ndërsa çorapët e tij nuk kishin ngjyrë të njëjtë. Ndryshe, videoklipi i këngës “Don’t start now” ka arritur të klikohet mbi 15 milionë herë deri më tani në kanalin YouTube, pesë ditë pas publikimit të tij./21Media

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara