Dua Lipa tregon barkun e tonifikuar, ‘çmend’ me linjat trupore

23:12 | 16 Nëntor 2019

Artistja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, pas një pauze disa mujore në muzikë, është rikthyer fuqishëm me këngë dhe koncerte të reja.

Ajo përpos talentit që ka për muzikën, komentohet shumë edhe për pamjen si dhe jetën private, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja shqiptare  na tregon edhe njëherë linjat e saj seksi, por kësaj rradhe në plan të parë ka barkun. E tërë vëmendja shkon të fytyra e saj engjëllore, dhe te muskujt e tonifikuar të barkut, që e bëjnë yllin të shkëlqejë edhe më shumë.

Përndryshe, ajo po punon fuqishëm për realizimin e plotë të albumit të saj të dytë, i cili do të publikohet në fillim të vitit të ardhshëm. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara