Dua Lipa tregon arsyen pse fshiu të gjitha fotot nga Instagrami

21:11 | 2 Dhjetor 2019

Dua Lipa ka folur për kapitullin e saj të radhës.

Këngëtarja 24 vjeçare tregoi së fundmi arsyen pse fshiu të gjitha postimet e vjetra nga Instagrami para se të dalë albumi i saj i ri, transmeton Klan Kosova.

“Për mua, ishte vetëm t’ia provoja vetes se mediat sociale nuk janë me të vërtetë reale në atë se çfarë ti të bësh, atë që poston dhe mund të zgjedhësh si t’i përdorësh rrjetet sociale. Ishte më shumë për qejf”, tha ajo.

“Ato kujtime gjithmonë do të jenë aty. Kam jetuar përmes tyre dhe nuk do t’i harroj kurrë. I kam ato fotografi dhe duhet t’i mbaj ato”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara