Dua Lipa shkëlqeu në koncertin virtual “Studio 2054”

23:41 | 27 Nëntor 2020

Artistja me famë botërore, Dua Lipa ka mbajtur koncertin e shumëpritur virtual.

Gjatë performancës në “Studio 2054”, Dua si gjithmonë u duk mahnitëse dhe plot energji pozitive, shkruan portali arbresh.info

Të ftuar në këtë koncert ishin edhe shumë emra të njohur, përfshirë: Elton John, J Balvin, Miley Cyrus, Kylie Minogue, e shumë të tjerë.

Në disa video dhe foto të cilat po qarkullojnë nëpër rrjete sociale, Dua shkëlqeu në çdo aspekt.

Kujtojmë se, pak ditë më parë Dua Lipa ishte pjesë e American Music Awards ku ishte e nominuar në 6 çmime ndërkohë që fitoi në zhanerin e këngës më të mirë Pop/Rock. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara