Dua Lipa shfaqet plot stil nga Kina

16:20 | 17 Prill 2019

Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes.tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes.

Aktualisht, ajo ndodhet në Kinë, përkatësisht në Shanghai, shkruan portali arbresh.info

Dua ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa imazhe, ku shfaqet mjaft tërheqëse, ndërsa shëtit në një nga parqet e Shanghait.

Ndryshe, pak ditë më parë ajo së bashku me organizatën botërore UNICEF, vizituan fëmijët në Liban, duke u dalë në ndihmë me disa fonde. /arbresh.info /

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara