Dua Lipa shfaqet mahnitëse nga Australia

11:37 | 27 Shkurt 2020

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të pushtojë tregun botëror me projekte të suksesshme.

Duke pasur një famë të madhe nëpër botë, padyshim se secila paraqitje e saj bën bujë të madhe te publiku dhe komentohet tej mase nga mediet rozë, shkruan portali arbresh.info

Dua së fundmi është shfaqur nga Sydney i Australisë, ku ka marrë gjithë vëmendjen e veshur plot stil me veshje sportive, por si gjithmonë bukuroshja shqiptare duket më e bukur se kurrë.

 

View this post on Instagram

 

eat ur veggies. wash ur hands. be nice.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

“Hani perime, lani duart dhe bëhuni të mirë”- ishte mesazhi i Duas në mbishkrimin e fotografive.

Ndryshe, “Physical” është një nga këngët e albumit të saj më të ri “Future Nostalgia”, i cili do të publikohet më 3 prill.

Lipa ka publikuar tre këngë nga ky album: “Don’t Start Now”, “Future Nostalgia” dhe “Physical”. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara