Dua Lipa shfaqet atraktive në veshje të lëkurës

10:15 | 25 Mars 2020

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka ndërprerë të gjitha aktivitetet e saj muzikore së fundmi.

Ashtu si e gjithë bota, Dua po e kalon kohën në vetë-izolim, për shkak të rrezikut të përhapjes së pandemisë coronavirus, shkruan portali arbresh.info

Në një fotografi të radhës që ka ndarë me miliona adhurues në Instagram, Dua u paraqit me një veshje nga materiali i lëkurës të kombinuar me aksesor, flokë bionde dhe grim të lehtë. Dua dukej për mrekulli teksa me pamjen përherë mahnitë.

 

View this post on Instagram

 

💔💔💔💔💔

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Ndryshe, Dua Lipa, ka paralajmëruar se albumi saj i ardhshëm do të publikohet me 3 prill të këtij viti.  “Future Nostalgia”, albumi do t’i shokojë fansat me tekstet mbi jetën e saj sensuale. /arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara